/Wrzuć pandemię do filmu

Wrzuć pandemię do filmu

Zobaczcie efekty warsztatów filmowych animowanych „Wrzuć pandemię do filmu” dla dzieci (5-7 lat; 8-11 lat) , które odbyły się 23 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefy Bergelówny w Dobczycach.

Prowadzenie: Marta i Cezary Skroccy
Partner projektu: Fundacja PZU

Warsztaty filmu animowanego dla dzieci (5-7 lat; 8-11 lat), podczas których młodzi uczestnicy opowiedzą o swoich doświadczeniach z pandemią. Chcemy dać narzędzie arteterapeutyczne, by opowiedzieć o tym jak dzieci odbierają wirusa, co czuły w zamknięciu, o szkole w domu, o różnych rzeczach, które się przez nie i przez ich rodziny przetoczyły w tym czasie. Warsztaty  będą realizowane z profesjonalnymi animatorami, w różnych technikach (plastelina, wycinanka, pikselacja, rysunek) – na żywo lub online (październik 2020 – sierpień 2021)

Partner projektu Fundacja PZU