ul. Morawskiego 5/220C
30-102 Kraków
Polska
+ 48 507 062 615
03 czerwca 2019

GOTOWANIE NA EKRANIE - warsztaty filmowo-kulinarne

Europejska Akademia Gastronomiczna ogłosiła Kraków Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej 2019. W związku z tym serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 14-16 lat na WARSZTATY KULINARNO-FILMOWE, podczas których będzie możliwość przygotowania dań kuchni dworskiej i mieszczańskiej, jak również stworzenia animowanego przepisu kulinarnego. Ponadto sfilmowane warsztaty znajdą się w dokumentalnym filmie o kulinarnym Krakowie.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Młodzież w wieku 14 – 16 lat, która ma talent kulinarny, wykazuje się zamiłowaniem do kuchni, a także młodzież rozwijającą się w kierunkach artystycznych (plastycznych, fotograficznych, filmowych). W trakcie projektu można się wykazać zręcznością w kuchni jak i na planie realizowanej animacji.

P L A N  W A R S Z T A T Ó W :

I  CZĘŚĆ – KUCHNIA MIESZCZAŃSKA:
24 czerwca (poniedziałek) godz. 8.00 Restauracja Na Pole, ul. Solna 1
Warsztaty kulinarne – gotowanie potraw mieszczańskich pod okiem kucharza Damiana Wajdy

25 czerwca (wtorek) godz. 9.00  Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9, o. Muzeum Narodowego w Krakowie
Warsztaty animacji z Moniką Kuczyniecką – realizacja fil-mu animowanego (przepis na drugie danie przygotowywane podczas warsztatów kulinarnych)

II CZEŚĆ - KUCHNIA DWORSKA :
Odbędzie się w terminie późniejszym – po jego ustaleniu zostanie on podany zainteresowanym.

Osoby zgłaszające się uczestniczą w obydwu częściach projektu. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: marta.chwalek@etiudaandanima.pl

Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram